Skaļās lasīšanas 2021 Dundagas fināls

Lasīt klusi vai skaļi – tā ir ikviena paša izvēle. Galvenais ir lasīt! Lasīt labas grāmatas!


Kopš marta mēneša Dundagas vidusskolas abu 5 klašu skolēniem gan nebija dota izvēle kā lasīt – klusi vai skaļi, jo viņi tika iesaistīti  lasīšanas veicināšanas programmā Skaļā lasīšana 2021.

Šodien, 20.maijā notika Dundagas fināls, kurā no abām klasēm tika izvirzīti 6 skolēni – Anna Rebeka Irbe, Ernests Šmēdiņš, Ernests Napskis, Francis Blūmentāls, Kristīna Stumbiņa un Niklāvs Mauriņš. Bērni ir lieli malači! Paldies visiem! Žūrijai (skolotājām Mārītei Pēterhofai, Intai Freivertei un Inesei Freimutei un bijušajai Dundagas bibliotēkas bērnu nodaļas saimniecei Inai Eihlerei) bija svarīgs uzdevums – izvirzīt vienu labāko dalībai reģionālajā konkursā, kurš notiks Talsos. Pirms rezultātu paziņošanas, jautājām pašiem dalībniekiem, kuram būtu jābrauc uz finālu Talsos un bērnu domas tiešām sakrita ar žūrijas vērtējumu …

Jautājums – vai jūs esat klausījušies nebakadnustāstus par Nebakadnukaķi un radībām, kas mājo mums apkārt? Nē! Tad pēdējais laiks to izdarīt, jo mūsu Dundagas fināliste Anna Rebeka Irbe (5.a klase, pedagogs Mārīte Pēterhofa) tieši šādu stāstu mums stāsta, lasot Kristīnes Sadovskas grāmatu “Par ķepām, astēm un zvēriem neparastiem”.  Annai kopā ar skolotāju vēl priekšā gatavošanās posms. Turēsim īkšķus!

Anna Rebeka Irbe

 

Paldies visiem dalībniekiem un skolotājiem par iesaistīšanos!

Dundagas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja Ruta Emerberga