Sākas ikgadējais grāmatu lasīšanas konkurss “Grāmatons 2024”

 


Izdevniecība “Latvijas Mediji” no 1. jūnija aicina bērnus un jauniešus vecumā no 3 līdz 18 gadiem, kā arī viņu vecākus un citus ģimenes locekļus, ģimenes draugus iesaistīties grāmatu lasīšanas maratonā “Grāmatons 2023”, izaicinājuma ietvaros lasot grāmatas latviešu valodā un izpildot radošus uzdevumus.


Piedalies lasīšanas maratonā Grāmatons, lasi pats vai kopā ar ģimeni un draugiem. Lasīšanas maratonā uzzināsi daudz jauna par pasauli un pats par sevi, lieliski pavadīsi laiku, un Tev būs iespēja iegūt vērtīgas balvas!

Konkursa dalībniekam ir jāaizpilda “Grāmatona” kartīte, kas darbojas pēc spēļu “bingo” vai “sudoku” principa. Par izlasīto grāmatu jāuzraksta pavisam īsa atsauksme, jāveic foto uzdevumi. Kartītes iedalītas vecuma grupās 3+, 6+, 11+ un ģimenes grupā.

 

Konkursa nolikums

 

Grāmatons kartītes

 

Konkurss norisinās no 2024. gada 1. jūnija līdz 2024. gada 1. augustam plkst. 24:00

 

Iepriekšējo gadu konkursos arī piedalījušies vairāki bērni no  Talsu Galvenās bibliotēkas. Pēc žūrijas komisijas sēdes un arī izlozes “Grāmatona 2022” balvas ieguva Vanesa Brože (4 gadi) un viņas māsa Evelīna Brože (Talsu pamatskolas 3. klase). Čaklās lasītājas saņēma atbalstītāju dāvanu kartes un  “Līvu akvaparks” ģimenes dāvanu karti. 2023. gada konkursā 5 Talsu Galvenās bibliotēkas lasītāji iekļuva 35 apbalvoto skaitā un ieguva Leļļu teātra biļetes, Latvijas mediju dāvanu kartes 30 eiro vērtībā un Līvu akvaparka apmeklējumu ģimenei.