Sākas grāmatu lasīšanas maratons “Grāmatons 2023”

 


Izdevniecība “Latvijas Mediji” no 1. jūnija aicina bērnus un jauniešus vecumā no 3 līdz 18 gadiem, kā arī viņu vecākus un citus ģimenes locekļus, ģimenes draugus iesaistīties grāmatu lasīšanas maratonā “Grāmatons 2023”, izaicinājuma ietvaros lasot grāmatas latviešu valodā un izpildot radošus uzdevumus.


Piedalies lasīšanas maratonā Grāmatons, lasi pats vai kopā ar ģimeni un draugiem. Lasīšanas maratonā uzzināsi daudz jauna par pasauli un pats par sevi, lieliski pavadīsi laiku, un Tev būs iespēja iegūt vērtīgas balvas!

Konkursa dalībniekam ir jāaizpilda “Grāmatona” kartīte, kas darbojas pēc spēļu “bingo” vai “sudoku” principa. Par izlasīto grāmatu jāuzraksta pavisam īsa atsauksme, jāveic foto uzdevumi. Kartītes iedalītas vecuma grupās 3+, 6+, 11+ un ģimenes grupā.

 

Konkursa nolikums

 

Grāmatons kartītes

 

Konkurss norisinās no 2023. gada 1. jūnija līdz 2022. gada 15. augustam plkst. 24:00

 

Pagājušā gada konkursā arī piedalījās vairāki bērni no  Talsu Galvenās bibliotēkas. Pēc žūrijas komisijas sēdes un arī izlozes “Grāmatona 2022” balvas ieguva Vanesa Brože (4 gadi) un viņas māsa Evelīna Brože (Talsu pamatskolas 3. klase). Čaklās lasītājas saņēma atbalstītāju dāvanu kartes un  “Līvu akvaparks” ģimenes dāvanu karti.