Noslēgušās Digitālās nedēļas aktivitātes

 

Digitālā nedēļas aktivitātes ik gadu aicina pievērst aktīvāku uzmanību digitālajām prasmēm un tehnoloģiju piedāvātajām iespējām, gan ikdienas, gan tīmekļa piedāvātajās iespējās. Un bibliotēka vienmēr būs vieta kur var meklēt un atrast gan padomu, gan noderīgas lietas.

Bet šī nedēļa bijusi notikumiem uz zināšanām bagāta, kur iesaistījās Talsu un novada bibliotēkas, skolu jaunieši, CERT.LV un vēl daudzi. Paldies visiem par bagātajiem nedēļas notikumiem. Ieskatīsimies dažos mirkļos.

 

Piedāvājam nelielu ieskatu Digitālās nedēļas notikumos Talsu Galvenajā bibliotēkā:

 


 Talsu Valsts ģimnāzijas  3. b. klase piedalījās nodarbībā ar Photon robotiņiem, kuru vadīja izglītības darba speciāliste Vēsma Gaiziņa. Astoņās darba stacijās bērniem bija jāveic dažādi uzdevumi un darba lapās jāatzīmē paveiktais.  Tika piedzīvots īsts Robotprieks.

 


Savukārt šodien Talsu Valsts ģimnāzijas  9. klases piedalījās lekcijā “Algoritmi un Mākslīgais Intelekts”, ko pasniedza Marta Elizabete Aleidzāne un Ieva Krukovska no organizācijas Medijpratējs. Jaunieši uzzināja, kas ir algoritmi, ko Google zina par katru no mums, kā arī ieskatījās mākslīgā intelekta pamatos. Aktīvi atbildēja uz jautājumiem un piedalījās lektoru vadītajās aktivitātēs. Paldies “Medijpratējs” pārstāvēm par noderīgajām zināšanām un ieskatu sociālo tīklu pasaulē.