Jaunais gads sāksies ar dārgumu meklēšanu “Sniegavīru paslēpes”

Iesāksim jauno gadu ar izzinošu, interesantu un jautru aktivitāti Talsu Galvenajā bibliotēkā. 8. janvārī no plkst. 14:00 gaidīsim ikvienu interesentu uz slēpņošanas jeb Geocaching aktivitāti “Sniegavīru paslēpes”!

Visi sniegavīru meklētāji pirmo spēles norādi saņems Talsu Galvenās bibliotēkas Bērnu nodaļā.

Informējam, ka ierodoties bibliotēkā ir jāuzrāda derīgs pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāts –

✅Apmeklējot pasākumu, vecākiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

✅Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifikātu vai Covid-19 testa rezultātu.

✅Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

✅Visiem pasākuma apmeklētājiem pareizi jālieto sejas maskas.

Slēpņošana jeb Geocaching ir dārgumu meklēšanas spēle – nedaudz orientēšanās sportam līdzīgs aktīvās atpūtas veids ar uzsvaru uz nokļūšanu konkrētajā vietā un noslēptā objekta atrašanu. Kad slēpnis ir atrasts – jāpierakstās slēpņa žurnālā. Tas kalpos kā apliecinājums, ka esi atradis konkrēto slēpni.