Janvāris Talsu bērnu bibliotēkā

Syntax error in album specification. Album does not exist: 34

Talsu bērnu bibliotēkā janvārī notika vairāki pasākumi pirmsskolas vecuma bērniem:
 “Ciemos pie Vinnija Pūka.”
Mīlīgais Vinnijs Pūks lepojās, ka par viņu izdotas ļoti daudzas grāmatas, rādīja bērniem citu Pūku, kuru veidojis Disnejs un bērniem jāsaprot atšķirība starp abiem tēliem, iepazīstināja bērnus ar savu draugu Ēzelīti Ī -ā. Ēzelītis ir ļoti gudrs, un viņš pat rādīja burtu A.
Kādai no grupiņām palaimējās nogaršot Vinnija Pūka medusmaizi, bet lācīšiem jau medus krājumi ātri tukšojas.

Talsiem 787. vārda diena”

17. janvārī Talsiem ir vārda diena. Bibliotekāre Dzintra kopā ar bērniem noskaidroja Talsu vārda izcelsmi, apdzīvoja visus 9 pakalnus. Bija diezgan grūti atpazīt it kā pazīstamas vietas un nosaukt tās vārdā.
“Grāmatu starts”
18. janvārī sākās pirmsskolnieku lasīšanas programmas ” Grāmatu starts” jaunais mācību gads. Programmu sponsorē Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība un Talsu novada pašvaldība, dāvinot katram mazajam lasītājam komplektu, kurā ir Pūčulēna mugursomiņa, mīkstā mantiņa Pūcīte, Māras Cielēnas dzejoļu grāmata, ieteikumu grāmata vecākiem par to, cik liela nozīme ir lasīšanai no mazotnes.
Pirmajā nodarbībā bērni saņēma Pūčulēna mugursomiņu. Tajā būs jākrāj zinības no grāmatām. Ar gudro Pūčulēnu uz muguras ir daudz interesantāk iepazīt grāmatas un žurnālus.