“Grāmatu mīļu kopā sanākšana” aicina lasītājus uz pasākumiem, kas būs veltīti dārzkopības tēmai

 “Puķu jautājumā ikviens ir mazliet šovinists” (K.Čapeks “Dārzkopja gads”)

Pieminētā grāmata nebūt nebūs vienīgā, kas veltīta dārzkopjiem un dārzkopībai. Stāsti, romāni, noderīgu padomu krājumi, pieredzes stāsti, sezonas aktualitāšu blogi un raksti periodiskajos izdevumos, specializēti pētījumi, hobiju apraksti, ikdienas darbu dienasgrāmatas, sējas kalendāri u.t.t. – uzskatījumu droši vien varētu turpināt līdz spēku izsīkumam.

Augustā “Grāmatu mīļu kopā sanākšana” aicina lasītājus uz pasākumiem, kas būs veltīti dārzkopības tēmai.


10. augustā, plkst. 17:00 ikviens interesents aicināts pievienoties ‘’Grāmatu mīļu’’ sarunai par un ap dārzkopību grāmatās. Katrs pasākuma apmeklētājs aicināts līdzi paņemt kādu sev svarīgu vai interesējošu grāmatu (rakstu, publikāciju) par doto tēmu, ar ko vēlētos dalīties ar apkārtējiem – tas varētu būt kāds vērtīgs padoms, bet varbūt arī kāds skaists, poētisks daiļdarbs prozā vai dzejā.


25. augustā, plkst. 9:00 “Grāmatu mīļi” aicināti doties kopīgā izbraukumā uz dārzniecībām Talsu novadā. Apciemosim Valda Pūliņa dārzniecību “Smilgas” Laucienē, kopā ar Aldi Denčiku ieskatīsimies Nurmuižas dārzā, viesosimies Evas Jaunromānes saimniecībā “Kraujas” Balgales pagastā un Aiņa Stūrmaņa saimniecībā Dursupes dzirnavās. Izbraukuma plānotais laiks no 9:00 līdz 15:00.

Izbraukumā ņem līdzi labu garastāvokli un par savu labsajūtu parūpējies, ņemot līdzi ūdeni padzerties un, ja nepieciešams, kādu uzkodu mundrumam.

 

Pieteikšanās izbraukumam līdz 18. augustam ieskaitot, tel.nr. 63291597. Transportā vietu skaits ierobežots, bet interesentiem kopīgajam izbraukumam ir iespēja pievienoties arī ar personīgo transportu.

 

Uz tikšanos grāmatu mīļu klubiņā!