Tikšanās tiešsaistē ar ceļotāju un grāmatu autori ZANI ENIŅU


Pasākuma apraksts


8. jūlijā plkst. 13:00 būs iespējams tikties tiešsaistē ar ceļotāju, komunikācijas speciālisti un grāmatu autori Zani Eniņu. Šajā tikšanās reizē Zane pastāstīs par sevi, ceļošanu, kā arī par savām grāmatām “Nekaunīgais pingvīns” un “Uz Aļasku un atpakaļ”. Tikšanās norisināsies platformā Zoom, kā arī tā tiks translēta tiešraidē Talsu Galvenās bibliotēkas Facebook lapā.

Zane Eniņa aptuveni 20 gadus strādājusi komunikācijas un mārketinga jomā gan lielākos, gan mazākos uzņēmumos, kā arī aģentūrā un valsts sektorā. 2012. gadā viņa pārtraukusi esošo darbu kādā no uzņēmumiem un ar mugursomu plecos sākusi apceļot pasauli.

Zane ceļojusi vienatnē un taupot līdzekļus, kā arī daudz pārvietojusies ar stopiem, nakšņojusi pie vietējiem iedzīvotājiem un strādājusi brīvprātīgo darbu – darījusi visu nepieciešamo, lai pēc iespējas labāk iepazītu cilvēkus un viņu zemi. Līdz šim Zane Eniņa bijusi jau vairāk nekā 75 valstīs. Ar ceļojumos pieredzēto Zane dalās blogā “mugursoma.lv”. Šajā blogā par sevi Zane saka: “Man dzīvē patīk diezgan daudz kas, bet visvairāk – rakstīšana un ceļošana [..].”

2020. gadā izdota Zanes Eniņas pirmā grāmata “Nekaunīgais pingvīns”, kurā apkopoti piedzīvojumi septiņus ar pusi mēnešus ceļojot pa Dienvidameriku, Lieldienu salu un Antarktīdu, kur ceļotāja nonāca, pateicoties līdzcilvēku atsaucībai pūļa finansēšanas kampaņā – operācija “Pingvīns”. Pati Zane atzīst, ka nokļūšana Baltajā kontinetā ir viņas dzīves lielākais piedzīvojums līdz šim.

2022. gadā tika izdota autores otrā grāmata “Uz Aļasku un atpakaļ”, kas vēsta par ceļojumu ar auto, četros mēnešos šķērsojot Kanādu un ASV. Šajā grāmatā lasītājiem iespējams piedzīvot atkalredzēšanos ar vairākiem grāmatas “Nekaunīgais pingvīns” varoņiem un kopā sēdēt kempingos ar karstu ogļu pannu zem krēsla, šķērsot ziemeļu polāro loku, ķert foreles un kalnu skatus, kā arī iepazīties ar lāčiem un citiem ceļabiedriem.


Pasākumam aicinām pieslēgties Zoom platformā, lai ikvienam būtu iespējams autorei uzdot sev interesējošus jautājumus. Saite, lai pieslēgtos:

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/86969327649?pwd=ckRUWlVUcjN3VjRnMnRhbGlYS2Y1Zz09  ​

Meeting ID: 869 6932 7649

Passcode: 171321


Pasākumu iespējams skatīties arī tiešraidē Talsu Galvenās bibliotēkas Facebook lapā, kā arī to būs iespējams vērot uz ekrāna Talsu Galvenās bibliotēkas lasītavas zonā.

Uz tikšanos!