Sākusies pretendentu atlase apbalvojumiem kultūrā un sportā

Lai atzīmētu Talsu novada spilgtākos notikumus 2022. gadā un godinātu radošākos un sportiskākos novada iedzīvotājus, Talsu novada kultūras un sporta ļaudis tiksies Kultūras un sporta apbalvojumu pasniegšanas pasākumā 2023. gada 10. februārī.

Apbalvojumus kultūras un sporta jomā paredzēts pasniegt 18 nominācijās. Apbalvojumiem kultūrā iedzīvotāji tiek aicināti iesniegt pieteikumus nominācijās „Gada kultūras pasākums”, „Gada notikums kultūrā”, „Gada kultūras cilvēks”, „Gada kultūras lepnums”, „Gada bibliotekārs”, „Gada muzeja darbinieks” un „Par mūža ieguldījumu kultūrā”.

Goda nosaukumam „Gada bibliotekārs” var izvirzīt kandidātus par aktīvu un radošu darbību bibliotēku jomā, kas ir veicinājusi bibliotēku pakalpojumu piedāvājuma attīstību un pieejamību novada iedzīvotājiem aizvadītā gada laikā. Aicinām novada iedzīvotājus iesaistīties.

Ikvienam Talsu novada iedzīvotājam ir iespēja izvirzīt savus pretendentus līdz 18. janvārim plkst. 17.00, aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama Talsu novada pašvaldības tīmekļvietnes apbalvojumu sadaļā. Pieteikuma anketas jāiesniedz Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļai, ievietojot pastkastē, K. Valdemāra 17a, Talsos, vai sūtot uz elektroniskā pasta adresi ksan@talsi.lv.

Vairāk lasi – https://talsunovads.lv/zinas/sabiedribas-lidzdaliba/piesaki-pretendentus-apbalvojumiem-kultura-un-sporta-3/