1. septembrī Bērnu nodaļa aicina uz “Citādu skolu”

 

Ik gadu 1. septembis, Zinību diena ir kā rituāls, kas iezīmē pāreju no vasaras brīvlaika uz regulāru mācību procesu. Tā ir diena, kas palīdz noskaņoties mācību gadam gan skolniekiem, gan skolotājiem. Diena, kas mums visiem vienlīdz ir gan svētki, gan jauna darba cēliena sākums.

Bet kā būtu, ja mācības skolā Tu varētu pabeigt VIENĀ dienā? Iedomājies – atnāc uz skolu, piedalies mācību stundās, izpildi uzdevumus, saņem liecību un viss – atkal brīvlaiks? Tā gan būtu NEPARASTA skola! Un lai tā notiktu, tām noteikti būtu jābūt pavisam NEPARASTĀM stundām!

Talsu Galvenās bibliotēkas Bērnu nodaļa 1. septembrī no plkst. 11.00-14.00 aicina 1.-6. klašu bērnus un vecākus uz pavisam CITĀDU SKOLU.

Lasīšana, sports, latviešu un angļu valoda, datorika, sociālās un dabaszinības – izklausās kā ikdienišķa skolas dienas mācību programma? Un tomēr – arī parastas lietas var pārvērsties un kļūt neparastas, ja uz tām paskatās no cita skatu punkta. Kas kopīgs datorikai un rakstāmmašīnai? Vai Āfrikā dzīvo ziloņeži? Kādus noslēpumus var glabāt un atklāt spogulis? Nāc uz bibliotēku, piedalies CITĀDĀS SKOLAS mācību stafetē, izpildi uzdevumus un mācību dienas noslēgumā Tu saņemsi liecību ar vērtējumu. Un protams, labākajiem un centīgākajiem tiks arī kāda balva.

“Citādās skolas” laikā, bibliotēkā varēsi redzēt kā darbojas 3D printeris, izmēģināt savu roku un padarboties ar 3D pildspalvām, klausīties senāku un jaunāku mūziku, uzzināt daudz ko jaunu par skaistiem, bet augiem bīstamiem kukaiņiem.

Pirmajā septembrī pie mums varēsi apvākot savas skolas grāmatas un citus mācību materiālus īpašā akcijā – katru piekto grāmatu bibliotēkā apvākosim par brīvu.

Tiekamies Zinību dienā, tiekamies “Citādā skolā”!