Bibliotēkā apskatāma Ziedoņa muzeja ceļojošā izstāde “Es atkal neatvados”

No 11. janvāra līdz 8. februārim Talsu Galvenās bibliotēkas izstāžu zālē ir skatāma Ziedoņa muzeja ceļojošā izstāde “Es atkal neatvados”.

Ziedoņa idejas un darbi atstājuši nospiedumu viņa laikā, līdzgaitniekos un paveiktais turpina dzīvot sabiedrībā joprojām. Šķietami neaizskarams, taču, lai arī sabiedrībā zināma personība, viņš, protams, pamatā ir cilvēks – kā mēs visi. Ar savas personības šķautnēm un izpausmēm, kas bijušas arī bezbēdīgas, smieklīgas, traģikomiskas, pretrunīgas, amizantas, pat neticamas. Aicinām satikt Ziedoni, jau pazīstamu un atkal katru reizi citādu, lasīt Ziedoni, lasīt par Ziedoni, klausīties dzejnieka balsi un atsaukt atmiņā savu pirmo satikšanos ar dzejnieka dzeju. Izstāde ir arī aicinājums tās apmeklētājiem dalīties ar saviem stāstiem par to, kā viņu paši satikuši Imantu Ziedoni – personīgi vai kopā paveiktajos darbos.

 

Aicinām literatūras un kultūrvēstures skolotājus un skolniekus apskatīt izstādi un piedāvājam skolotājiem izmantot izstādi latviešu literatūras un kultūras mācību procesā.

Izstādi iespējams apmeklēt gan individuāli Talsu Galvenās bibliotēkas darba laikā, gan arī kolektīvi (ar klasi), iepriekš vienojoties par apmeklējumu, zvanot uz Talsu Galveno bibliotēku tel.25676733, e-pasts – tgb_gramata@talsi.lv

 

 

Imants Ziedonis izstāde