Vinetas Reines adīto cimdu izstāde Dundagas bibliotēkā

Zinām, ka bibliotēkās strādā forši, atsaucīgi cilvēki un daudziem mums ir dažādas aizraušanās, talanti. Piedāvājam jums iepazīt mūsu talantīgās un radošās kolēģes – Nogales bibliotēkas vadītājas Vinetas Reines adītos cimdus. Bezgala skaisti un oriģināli cimdi!

Vineta stāsta, ka šādus cimdiņus sākusi adīt vien pēdējos 2-3 gadus. Viņa ir liela adītāja, bet sapratusi, ka lielos darbus vairs nedrīkst, bet cimdiņu pāri jā. Bet pašai gribējies ko citādāku izmēģināt un tā katram jaunam cimdu pārim tiek piemeklēts attēls, raksts un pati veido adījumam nepieciešamo valdziņu rakstu.

No Vinetas adītajiem cimdiem uz mums mierīgi noraugās vilka acis, suņi un  laiski garlaikots kaķis, spriganā vāverīte un gudrā pūce, un kāda čakla rokdarbniece (.. vai tik nebūs tapis Vinetas pašas portrets?!).

Skaistos Vinetas cimdus pie mums Dundagas bibliotēkā varēsiet aplūkot līdz februāra beigām. Aicinām ikvienu interesantu!

Informāciju sagatavoja Dundagas bibliotēkas vadītāja Ruta Emerberga