Tiešsaistes tikšanās ar tulkotāju Maimu Grīnbergu

Dundagas bibliotēka Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļā “Sapņi un ilgas Ziemeļvalstīs” piedāvā tikšanos ar tulkotāju Maimu Grīnbergu.

Tulkotājas biogrāfijā rakstīts – beigusi Rīgas 6. vidusskolu (1987), studējusi LVU Filoloģijas fakultātē (1987–1889), beigusi Tartu universitātes Filozofijas fakultātes Igauņu valodas un literatūras nodaļu (1993), studējusi somu valodu un literatūru Helsinku universitātē (1997–1999). Viņa ir vairāk nekā 50 grāmatu tulkojumu autore no igauņu un somu valodas, daudzu grāmatu fragmentu un rakstu tulkotāja.

 

Šī gada Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa veltīta somu literatūrai, tamdēļ aicinām uz tikšanos ar cilvēku, kurš, mūsuprāt, šo jomu pārzina ļoti labi. Būs saruna par dzīvi, literatūru, sapņiem …

Dundagas bibliotēkas krājumā ir plašs klāsts ar Maimas tulkotajām grāmatām gan bērnu un pusaudžu auditorijai, gan pieaugušo literatūra. Tās visas varat iepazīt izstādē pie mums bibliotēkā vai attālināti šeit

Tikšanās notiks 2. decembrī plkst. 14:40 ZOOM platformā. Lai pieslēgtos pasākumam, lūdzu, sazinieties ar bibliotēku – nosūtīsim Jums ZOOM saiti.

Pieteikšanās – tel. 63232268, 26484194, e-pasts: biblioteka@dundaga.lv