Talsu Galvenās bibliotēkas apmeklēšanas noteikumi no 11. oktobra

No 2021. gada 11. oktobra Talsu Galvenā bibliotēka turpina apkalpot visus reģistrētos bibliotēkas lietotājus. Informējam, kad uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas sertifikātu pakalpojumi ir pieejami noteiktajā kārtībā.

• Apmeklētāju skaits Talsu Galvenās bibliotēkas telpās ierobežots – līdz 15 apmeklētājiem, ievērojot 2 metru distanci. Klientu apkalpošanas zālē ir izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi apmeklētājiem. Atrodoties bibliotēkas iekštelpās, obligāta ir sejas masku valkāšana.

• Lasītava un datori ir pieejami individuālam (vai vienas mājsaimniecības) apmeklējumam / izmantošanai. Maksimālais uzturēšanās laiks bibliotēkā – 30 minūtes, pie datora – 15 minūtes. Pieejami printēšanas, skenēšanas, iesiešanas un laminēšanas pakalpojumi.

Tomēr ārkārtas situācijas laikā Talsu Galvenā bibliotēka aicina visus izvērtēt nepieciešamību pēc klātienes pakalpojumiem un izmantot attālināto izdevumu rezervāciju un saņemšanu.

• Bez sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta ir iespēja saņemt/nodot vēlamās grāmatas un lietot Talsu Galvenās bibliotēkas pieejamos datorus ar iepriekšēju pierakstu, lietišķām vajadzībām.

• Lietotāji bez sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta bibliotēkas apmeklējumu piesaka, kā arī grāmatas iepriekš rezervē. Bibliotēka nosaka konkrētu apmeklējuma laiku  grāmatu saņemšanai. Tas pats attiecas uz e-pakalpojumu izmantošanu pie datoriem.

• Bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku individuāli apmeklē tikai tādas personas pavadībā, kurai ir vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sertifikāts. Ja pavadošai personai nav minētā sertifikāta, tiek nodrošināta grāmatu apmaiņa.

• Bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Rezervēt vēlamās grāmatas un pieteikties pakalpojumiem

Atgādinām, ka Talsu Galvenā bibliotēka piedāvā ikvienam interesentam reģistrēties bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem, apmeklējot bibliotēkas tīmekļa vietni www.talsubiblioteka.lv un aizpildot elektronisko anketu sadaļā “Reģistrējies attālināti”.

Apmeklējot bibliotēku ievērojam valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.