Talsu Galvenajā bibliotēkā norisinājās medijpratības seminārs bibliotekāriem

Dace Melbārde Talsos

Piekdien 17. jūnijā, Talsu Galvenajā bibliotēkā viesojās Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Dace Melbārde kopā ar medijpratības eksperti Klintu Ločmeli, lai turpinātu jau 2020. gadā iesākto iniciatīvu – medijpratības stiprināšanu Latvijas senioru un bibliotekāru auditorijā.

Semināra laikā Talsu novada bibliotekāriem Dace Melbārde un medijpratības eksperte Klinta Ločmele stāstīja par aktuālajām dezinformācijas tendencēm un praktisko faktu pārbaudi darbā ar digitālajā vidē pieejamo informāciju.

“Sniedzot bibliotekāriem aktuālāko informāciju par dezinformācijas tendencēm un medijpratības rīkiem, vēlamies palīdzēt bibliotēkām nostiprināties kā mūsdienīgiem un nozīmīgiem medijpratības centriem.”, uzsver Melbārde.

Iniciatīva senioru medijpratības spēcināšanai nāk no Daces Melbārdes. Īpaša uzmanība tiek pievērta bibliotekāriem kā medijpratības mentoriem un uzticamiem pavadoņiem informācijas lietošanā. Projekta īstenošanu finansiāli nodrošina Eiropas Parlamenta deputāte.

Krista Ločmele Talsos

Krista Ločmele