Talsu Galvenā bibliotēka atsāk lasītāju apkalpošanu bezkontakta režīmā

Saistībā ar ārkārtas situācijas pagarināšanu Talsu Galvenā bibliotēka apmeklētājiem ir slēgta, taču no otrdienas, 12.janvāra, tiks atsākta grāmatu un žurnālu bezkontakta izsniegšana lasītājiem noteiktā kārtībā.

Tāpat kā pirmās ārkārtējās situācijas laikā pagājušā gada pavasarī, grāmatas tiks izsniegtas iepriekš sagatavotu paciņu veidā bibliotēkas priekštelpā. Grāmatas varēs pasūtīt elektroniskajā katalogā, e-pastā vai pa telefonu. Talsu Galvenās bibliotēkas darbinieks sazināsies ar lasītāju, lai telefoniski vienotos par konkrētu grāmatu saņemšanas laiku.

Grāmatas, žurnālus, CD un DVD jebkurā laikā iespējams ievietot grāmatu nodošanas kastēs, kas atrodas ārpusē pie Galvenās bibliotēkas Brīvības ielā 17a.  Aicinām lasītājus nesatraukties, ja izsniegtās grāmatas nav pagūts atdot atpakaļ līdz bibliotēkas slēgšanai, jo izsniegumu termiņi visām grāmatām tiek pagarināti līdz  brīdim, kad bibliotēka būs atvērta, līdz ar to kavējuma nauda netiek piemērota.

Talsu Galvenā bibliotēka piedāvā iespēju e-pastā saņemt dažādu informāciju: novadpētniecības materiālus, uzziņas, rakstu kopijas u.c.

Talsu Galvenās bibliotēkas Novadpētniecības lasītavas fonds un datubāze ārkārtas stāvokļa laikā ir pieejama attālināti.
Materiālu meklēšanai varat izmantot Novadpētniecības datubāzi. Aicinām zvanīt vai rakstīt e-pastu.
Tel.nr.: 63291597
e-pasts: novadpetnieciba@talsi.lv

Atgādinām, ka Talsu Galvenā bibliotēka piedāvā ikvienam interesentam reģistrēties bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem, apmeklējot bibliotēkas tīmekļa vietni www.talsubiblioteka.lv un aizpildot elektronisko anketu sadaļā “Reģistrējies attālināti”.

Reģistrētie bibliotēkas lasītāji no mājām vai no jebkuras citas vietas, kur pieejams interneta pieslēgums, var izmantot bibliotēkā abonētās datubāzes – Letonika, Britannica, par kurām plašāku informāciju atradīsi ŠEIT un lasīt grāmatas 3TD E-grāmatu bibliotēkā www.3td.lv.  Tāpat aicinām izmantot #Ēkultūra digitālos resursus

Darba režīms no 12.01.2021