Talsu bērnu bibliotēka un jaunie lasītāji saņem Zvaigzne ABC pateicību

Izdevniecība Zvaigzne ABC 9. augustā rīkoja Lasīšanas stafetes 2018 noslēguma pasākumu. Talsu bērnu bibliotēka  bija to 10 bibliotēku skaitā, kuras saņēma ielūgumu piedalīties pasākumā uz kuģa Romantika klāja kopā ar bērniem un viņu vecākiem.

Lasīšanas stafete notiek vasarā, kad vairums bērnu atpūšas  no lasīšanas. Bet Tomass Aliks, Katrīna Geršmane, Dace Pētersone – Eizenberga, Mārtiņš Vārna, Megija Kniploka, Dagnija Apenīte un Henrieta Hincenberga lasīja stafetē paredzētās grāmatas, rakstīja recenzijas par izlasītajām grāmatām, pēc kurām arī tika vērtēti dalībnieki. Tomass Aliks ar savu ģimeni piedalījās pasākumā. Tomass ieguva žūrijas specbalvu – grāmatu un šokolādi. Bibliotēka saņēma Pateicības rakstu un 50 eiro dāvanu karti grāmatu iegādei.

Talsu bērnu bibliotēka ir starp 10 bibliotēkām, kuras saņem pateicības

Tomass Aliks saņem žūrijas specbalvu