Slēpņošana visai ģimenei “Iepazīsti bibliotēku”

Šonedēļ mūsu jaunā mājvieta, Brīvības ielā 17A, atzīmē otro dzimšanas dienu! Par godu šim notikumam Bērnu nodaļa ir sagatavojusi gan izklaidējošu, gan izzinošu aktivitāti ģimenēm – slēpņošanu jeb Geocaching bibliotēkā, ar mērķi iepazīstināt ar bibliotēkas telpām un pakalpojumiem.

Slēpņošanas aktivitāte “Iepazīsti bibliotēku” norisināsies 26. novembrī no plkst. 17:00 – 19:00 Talsu Galvenajā bibliotēkā. Pirmo norādi dalībnieki var saņemt Bērnu nodaļā.

Informējam, ka ierodoties bibliotēkā ir jāuzrāda derīgs pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāts –

✅Apmeklējot pasākumu, vecākiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

✅Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifikātu vai Covid-19 testa rezultātu.

✅Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

 

Slēpņošana jeb Geocaching ir dārgumu meklēšanas spēle – nedaudz orientēšanās sportam līdzīgs aktīvās atpūtas veids ar uzsvaru uz nokļūšanu konkrētajā vietā un noslēptā objekta atrašanu. Kad slēpnis ir atrasts – jāpierakstās slēpņa žurnālā. Tas kalpos kā apliecinājums, ka esi atradis konkrēto slēpni.