Sākas lasītāju balsošana par A. Pelēča prēmijas grāmatām.

Prēmijas pasniegšanas pasākums notiks 10. aprīlī Talsu Galvenajā bibliotēkā, Aleksandra Pelēča dzimšanas dienā.
Aicinām līdz 6. aprīlim balsot par saviem favorītiem un balsojumā izlemt, kura no grāmatām saņems lasītāju balvu.

Lasītāji par Aleksandra Pelēča literārajai prēmijai izvirzītajiem darbiem un saviem favorītiem varēs balsot bibliotēkas mājas lapā www.talsubiblioteka.lv un www.talsi.lv, kā arī bibliotēkas sociālajos profilos, un katrā Talsu, Rojas, Dundagas un Mērsraga novada bibliotēkā uz vietas.

Par kuru Aleksandra Pelēča literārās prēmijas pretendentu 2018. gadā jūs balsojat?

• „Talsu namu stāsti”, Zigurds Kalmanis, Dace Alsberga, fotoapkopojums Imants Tamsons (27%, 105 balsis)
  • ,,Diždundaga. Apcerējumi par Dundagas novadu”, sastādījusi Janīna Kursīte (24%, 95 balsis)
  • „Klusā daba ar tauri”, Jānis Lagzdiņš (23%, 90 balsis)
  • „Dievu ugunīs. K. Valdemāra Talsu tautas teātris”, sastādījuši Ausma Zute, Maksimilians Kvite (21%, 82 balsis)