Sākas balsojums par Aleksandra Pelēča literārās prēmijas Lasītāju simpātijas balvu

Arī šogad lasītāji var balsot par saviem favorītiem no Aleksandra Pelēča prēmijai izvirzītajām 2020. gada izdotajām grāmatām.

Aicinām līdz 12. aprīlim balsot par saviem favorītiem un balsojumā izlemt, kura no grāmatām saņems Lasītāju simpātijas balvu. Tā kā tehnisku iemeslu dēļ 21. martā iedzīvotājiem nebija iespējams veikt balsošanu pašvaldības tīmekļvietnē, tad balsošanas termiņš pagarināts par vienu dienu – balsot varēs līdz 13. aprīlim.

Savukārt Prēmijas saņēmēju noteiks vērtēšanas komisija.

Lasītāji par Aleksandra Pelēča literārajai prēmijai izvirzītajiem darbiem un saviem favorītiem var balsot reizi dienā bibliotēkas mājas lapā www.talsubiblioteka.lv un www.talsunovads.lv, kā arī sazinoties ar savu  Talsu, Rojas, Dundagas un Mērsraga novada bibliotēku.

Šobrīd nav neviena aktīva aptauja!