Parakstīts līgums par bibliotēkas būvniecību

10. maijā, Talsos, Brīvības ielā 17a, pulcējās Talsu pašvaldības, bērnu un jauniešu centra un Talsu Galvenās bibliotēkas darbinieki lai kļūtu par lieciniekiem brīdim, kad tiek parakstīts ilgi gaidītais līgums par Galvenās bibliotēkas būvniecību.

Pasākuma viesi pulcējās pie paredzētās jaunās bibliotēkas ieejas. Par projekta virzību informēja Talsu novada pašvaldības attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Jolanta Skujeniece, klātesošos uzrunāja Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus. Kā norādīja Talsu novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks tehniskajos un nekustāmā īpašuma jautājumos Oskars Kļava, pašlaik piecus mēnešus noritēs projektēšana un deviņus mēnešus būvdarbi -, tā ka jaunā Talsu Galvenā bibliotēka varētu būt gatava nākamā gada rudenī.

Apstiprinātā projekta izmaksas ir 2,193 miljoni eiro. Projekta iepirkumā apvienota projektēšana, būvniecība, mēbeles un datortehnika –  visu aprīkojuma iegādi un uzstādīšanu nodrošina būvnieki un Talsi 2018. gada rudenī iegūs uzreiz funcionēt gatavu bibliotēku.

Talsu bērnu un jauniešu centra telpās līgumu parakstīja Talsu novada pašvaldības priekšsēdētājs Aivars Lācarus un pilnsabiedrības “Talsu statiskais spriegums” pārstāvis Vilnis Mālmeistars.

Un tā, laika atskaite ir sākusies…