No 21. decembra slēgtas Talsu novada publiskās bibliotēkas

Informējam, ka no 2020. gada 21. decembra līdz 2021. gada 11. janvārim Talsu novada pašvaldības bibliotēkas apmeklētājiem būs slēgtas un netiks izsniegtas grāmatas.

Grāmatas, žurnālus, CD un DVD  jebkurā laikā iespējams ievietot grāmatu nodošanas kastē, kas atrodas ārpusē pie Talsu Galvenās bibliotēkas. Aicinām lasītājus nesatraukties, ja izsniegtās grāmatas nav pagūts atdot atpakaļ līdz bibliotēkas slēgšanai – izsniegumu termiņi visām grāmatām tiek pagarināti līdz 2021. gada 17. janvārim un kavējuma nauda netiek piemērota.

Atgādinām, ka Talsu Galvenā bibliotēka piedāvā ikvienam interesentam reģistrēties bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem bibliotēkas bibliotēkas tīmekļa vietnē labajā rīku joslā, izvēloties opciju  “Reģistrējies bibliotēkas pakalpojumiem attālināti” un aizpildot elektronisko anketu.

Reģistrētie bibliotēkas lasītāji no mājām vai no jebkuras citas vietas, kur pieejams interneta pieslēgums, var izmantot bibliotēkā abonētās datubāzes – Letonika, Britannica, par kurām plašāku informāciju atradīsi ŠEIT un lasīt grāmatas 3TD E-grāmatu bibliotēkā www.3td.lv.  Tāpat aicinām izmantot #Ēkultūra digitālos resursus