Nebēdnis Alfons Obergs viesojas Talsos

19. oktobrī Talsu Galvenās bibliotēkas Bērnu nodaļā notika kādas neparastas izstādes atklāšana. Izstāde veltīta Alfonam, vienam no Zviedrijas visiemīļotākajiem bērnu grāmatu varoņiem, kura  piedzīvojumi ir valdzinājuši miljoniem lasītāju visā pasaulē. Izstādē vari uzzināt par grāmatas autori Gunillu Bergstremu, par Alfonu un viņa  piedzīvojumiem,  iepazīties ar dažādās valodās tulkotām grāmatām, galda spēlēm u.c.

Atklāšanā piedalījās Talsu pamatskolas 2.a klases skolēni. Ar gardiem cepumiem viesus pacienāja krustmāte Fifija. Kopīgi noskatījāmies animācijas filmu par Alfonu, atbildējām uz āķīgiem jautājumiem. Izstādi Talsu Galvenās bibliotēkas Bērnu nodaļā vari apskatīt līdz 17.novembrim.

Izmanto iespēju piedalīties izklaidējošā nodarbībā,  iepazīt Alfona  ikdienas krāsainos piedzīvojumus.

Interaktīvā izstāde “Laipni lūgti uz Alfona Oberga viesībām” veidota, atzīmējot zviedru rakstnieces Gunillas Bergstremas slavenā grāmatu tēla Alfona Oberga piecdesmito gadadienu. Izstādi sagatavojis LNB Bērnu literatūras centrs sadarbībā ar Zviedrijas institūtu, “Rabén & Sjögren”, “Bok-Markaren AB” un Zviedrijas vēstniecību.