Muzikālā grāmata atveras arī Talsos

Pirmās viena gada 183 dienas un 183 sajūtas – Guntars Račs jauno gadu sāka ar jaunu apņemšanos, katru dienu sarakstīt vismaz vienu dzejoli. Pēc pusgada, kad šo, katru vakaru dzejnieka FB profilā publicēto dzejoļu skaits sasniedz 183, bet ar tiem bija dalījušies daudzi tūkstoši cilvēku, vairāk kā 130 000 reižu, tika nolemts tos apkopot grāmatā “365 / 1.daļa”.

5. decembra pievakarē pasākuma norises telpa piepildījās ļoti strauji. Kā jau grāmatas atvēršanā pienākas, Guntars Račs lasīja savu dzeju, gan no jaunā dzejoļu krājuma “365” pirmās daļas, gan no iepriekšējā dzejoļu krājuma “Laikam laika nav”. Klausītājiem bija dota iespēja izvēlēties dzejoli, kuru autors nolasīja kā veltījumu tieši viņam.

Mūziķis bija ieradies kopā ar saviem draugiem no grupas “Bet Bet” – Uģi Tirzīti, Andri Alviķi, dziedātāju Katrīnu Binderi-Čoderi un grāmatas atvēršanas īpašajiem viesiem, mūsu pašu “Talsu trio” – Kristīni Broku-Meļķi, Linetu Mūrnieci un Ilzi Vaici, tikšanās izvērsās ļoti muzikāla. Skanēja daudz zināmu un tautā populāru dziesmu, kurai katrs klātesošais varēja dziedāt līdzi – skaista sadziedāšanās starp māksliniekiem un pasākuma apmeklētājiem!

Turpinājums sekos. Jau nākamā gada sākumā gaidāma grāmatas 2.daļa.