Lauras Šulcas gleznu izstāde Dundagas bibliotēkā

Dundagas izstāde

Dundagas bibliotēkā līdz 2. aprīlim apskatāma Lauras Šulcas gleznu izstāde un tūlīt pēc Lieldienām 2. aprīlī plkst.11:00 aicinām ikvienu interesentu uz tikšanos ar talantīgo mākslinieci.

Jūra, saullēkts, migla, ledājs, puķe vai putns… Itin viss tik pazīstams un pierasts… Skaties un priecājies! Vai Tevi pārsteidz neaptverami skaistā Dieva pasaule? Mani joprojām tā pārsteidz ar savu krāsu un formu bagātību, ar savu daudzveidību.  Skatos un priecājos, mēģinu kādu mirkli notvert un paturēt, iemūžinot gleznā. Novērtēju visu, ko Dievs  reiz radījis mums. Novērtēju arī cilvēkus, kuri kā Viņa līdzstrādnieki rūpējas par vidi, dabu, kā arī veido brīnišķīgus parkus un dārzus. Skatīsimies, priecāsimies un sargāsim!”- tā saka māksliniece.

Laura Šulca  absolvējusi Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu un Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļas ainavas meistardarbnīcu, saņēmusi Bakalaura un Maģistra grādus humanitārajās zinātnēs, mākslā. Vadījusi privātas nodarbības glezniecībā bērniem un pieaugušajiem.

Laura dzimusi, augusi, mācījusies Rīgā, bet visus skolas brīvlaikus pavadījusi Dundagas pagasta Muņu ,,Palejās” pie vecvecākiem Elzas un Gunara Veinbergiem.

No 2009. gada Laura, dzīvojot Talsu novada Ķurbē,  strādājusi Tiņģeres pamatskolā, Rojas mūzikas un mākslas skolā, vadījusi glezniecības studiju Talsos, bijusi SIA ,,Art and place’’ vadošā māksliniece.

Kopš 2021. gada gleznotāja dzīvo Ventspilī  un plāno atjaunot glezniecības studiju privāti vai sadarbībā ar kādu mācību iestādi, lai atkal varētu dalīties savās prasmēs. Laura ir piedalījusies grupu izstādēs Rīgā un Talsu muzejā. Vairākas personālizstādes savulaik notikušas Karostas mākslas galerijā „K. māksla” Liepājā, kā arī Tiņģerē, Spārē, Valdemārpilī Rīgā un Ventspilī. Daudzi Lauras darbi atrodas privātās mākslas kolekcijās un ir aizceļojuši tālu aiz Latvijas robežām.

 

 

Adrese:

Talsu iela 7, Dundaga, Talsu novads, LV-3270

Tālr.: +371 26484194