Latvijas simtgadē novadā godina bibliotekārus

Katru gadu Talsu novada pašvaldība Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, 18.novembrī, piešķir novada augstākos apbalvojumus – Izcilības balvas, Atzinības balvas un Talsu novada Goda balvas. Šogad Talsu novada Atzinības balvu saņēma arī bibliotēku darbinieki.

Talsu novada Goda balvas pasniedz, lai izteiktu atzinību par augstu profesionālu, godprātīgu, brīvprātīgu darbu kādā atsevišķā nozarē, novada vides vizuālā vai pozitīvā tēla veidošanā vai mūža ieguldījumu novadam nozīmīgās jomās. Šogad to saņēma arī  Talsu bērnu bibliotēkas vadītāja Ilze Jaunbērziņa par augsti profesionālu un godprātīgu darbu un ieguldījumu bērnu lasīšanas veicināšanā novadā.

Par būtiskiem nopelniem un nozīmīgu ieguldījumu bibliotēku darba attīstībā  Talsu novada Atzinības balvu saņēma Biruta Lorence, Talsu Galvenās bibliotēkas direktores vietniece.

Valdemārpilī „Talsu novada Goda balva” tika piešķirta Valdemārpils bibliotēkas vadītājai Birutai Jākobsonei.

Publicitātes foto