Krājums

TGB Abonements

Piedāvā plašu latviešu oriģinālliteratūras un cittautu daiļliteratūras krājumu latviešu, valodā un svešvalodās; nozaru literatūru; elektronisko kopkatalogu un grāmatu rezervēšanu, grāmatu termiņa pagarināšanu tiešsaistē, u.c. pakalpojumus.

Lasītava

TGB Lasītava

Piedāvā lasīt avīzes un žurnālus un ir pieejams plašs uzziņu literatūras klāsts: enciklopēdijas, rokasgrāmatas, jaunākā nozaru literatūra. Lasītavas zona ir pielāgojama, lai tajā varētu notikt bibliotēkas rīkotie pasākumi.

Novadpētniecības lasītava

Pieejamas divas darbavietas apmeklētājiem, kur iespējams veikt izzinošos un pētnieciskos darbus, izmantojot lasītavā pieejamos materiālus, datubāzes un tematiskās mapes.

Izstāžu zāle

TGB Izstāžu zāle

Paredzēta dažādu neliela mēroga pasākumu un izstāžu norisei. Zālē aprīkota ar mākslas darbu piekaru sistēmu, projektoru.

Klusā lasītava

TGB Klusā lasītava

Vieta, kur paslēpties no ikdienas trokšņiem un netraucēti strādāt. Klusajā lasītavā pieejamas trīs darba vietas.

 

Tehnoloģiju telpa

TGB Tehnoloģiju telpa

Pieejams plašs tehnoloģiju klāsts – skeneris, 3D printeris un 3D pildspalvas, iesiešanas, laminēšanas iekārtas, drons, datorvieta, kas pielāgota darbam ar projektiem u.c.

Interneta piekļuves vietas

TGB Internets

Pieejams bezmaksas WiFi un 14 stacionārās datorvietas, pēc pieprasījuma pieejami arī portatīvie datori un planšetes darbam uz vietas bibliotēkā.

 

Klausītava

Izmanto audio iekārtu – klausies jaunākos un senākus mūzikas ierakstus CD un vinila platēs.

Bērnu nodaļa

Piedāvā visu nozaru literatūru, daiļliteratūru, latviešu oriģinālliteratūru, ārzemju literatūru latviešu valodā un svešvalodās mazākajiem lasītājiem.

 

Spēļu istaba

Pieejamas dažādas spēles, interaktīvā tāfele, spēļu konsole “Nintendo Switch”, lielā zīmēšanas siena. Telpu iespējams izmantot radošām nodarbībām.

Mazākajiem lasītājiem

Lasīšanas stūrītis mazākajiem bibliotēkas apmeklētājiem, kurā kopā ar vecākiem šķirstīt skaistākās pasaku grāmatas. 

 

Atpūtas stūrītis

Vieta, kur vari iekārtoties ērti, parunāt ar draugiem, pašķirstīt grāmatu vai žurnālu un lasot atklāt nezināmo.