Pievienojies Mums

 

Ātrie jautājumi un atbildes –

 

Vēlies paņemt grāmatas un žurnālus uz mājām?

Uzrādi bibliotekārei savu pasi, un, ja Tava deklarētā dzīvesvieta ir Talsu novads, arī dokumentu par dzīvesvietu. Pēc reģistrācijas, kad ar savu parakstu formulārā apstiprināsi Talsu Galvenās bibliotēkas lietošanas noteikumu ievērošanu, saņemsi Talsu Galvenās bibliotēkas lasītāja karti un kļūsi par bibliotēkas lietotāju.

[collapse]

 

Ko darīt, ja Tava deklarētā dzīvesvieta nav Talsu novads?

Nepieciešams uzrādīt pasi un iemaksāt drošības naudu 5,00 eiro apmērā. Pārtraucot mājas abonementa izmantošanu, iemaksāto summu varēsi saņemt atpakaļ Talsu novada domes kasē, uzrādot naudas iemaksas kvīti un bibliotēkas izsniegtu izziņu par saistību nokārtošanu.

[collapse]

 

Vēlies izmantot uz vietas bibliotēkas lasītavā pieejamos iespiedmateriālus (grāmatas, žurnālus, laikrakstus, tematiskās mapes u.c.), kā arī dažādus citus bibliotēkā pieejamos pakalpojumus (uzziņas, SBA, datora lietošana u.c.)?

Kā reģistrācijas dokumentu uzrādi pasi. Reģistrējoties, Tu kļūsi par bibliotēkas lietotāju, taču bez tiesībām ņemt iespiedmateriālus uz mājām.

[collapse]

 

Kas jādara, lai kļūtu par autorizētu bibliotēkas lietotāju?

  • Jābūt bibliotēkas lasītājam.
  • Lasītājs nedrīkst būt parādnieks.
  • Ar lasītāja karti jāatnāk uz bibliotēku un jāpalūdz izveidot lietotāja vārdu un paroli.
  • Lietotājam ir tiesības nomainīt paroli.

Kļūstot par autorizētu bibliotēkas lasītāju, Tu iegūsti elektronisku piekļuvi savam lasītāja kontam, lai pagarinātu grāmatu lietošanas termiņu, kā arī rezervētu grāmatas bibliotēkas abonementā.

Lasītājam reģistrējoties, vēlams norādīt savu e-pasta adresi. Gadījumā, ja parole tiek nozaudēta, jūs varat to saņemt uz norādīto adresi, paziņojot uz bibliotēkas e-pastu – tgbinfo@talsi.lv

[collapse]

 

Vēlies paņemt lasītavas iespiedmateriālus uz mājām?

  • Reģistrācijas noteikumi un kārtība kā abonementa lietotājam.
  • No lasītavas uz mājām tiek izsniegti tikai noteiktu nosaukumu un izdošanas gadu žurnāli. Lietošanas termiņš – viena nedēļa
  • Pēc bibliotekāra ieskatiem noteikta apjoma un noteiktu nosaukumu uzziņu un nozaru literatūra tiek izsniegta uz nakti.

 

[collapse]

 

Kopkatalogs