Laidzē notika dzejniecei Ārijai Elksnei veltīts pasākums

Š. g. 8. martā, Starptautiskajā sieviešu dienā, Laidzes brīvā laika pavadīšanas centra izstāžu zālē notika dzejnieces Ārijas Elksnes 90 gadu jubilejai veltīts pasākums “Vēlreiz par mīlestību”, kurā skanēja gan dzeja, gan dziesmas, gan arī dzejnieces dzīves un daiļrades stāsts.

Uzveduma tekstu sagatavoja un dzejnieces tēlā iejutās bibliotekāre Ieva Jaunupe, režijas darbu veica un dziesmas izpildīja Laidzes brīvā laika pavadīšanas centra vadītāja Marika Laursone, stāstnieces lomā bija bibliotēkas vadītāja Dace Bunte. Uzveduma telpas iekārtošanā 80. gadu stilā piedalījās visi Laidzes pagasta pārvaldes darbinieki.

Pasākumu apmeklēja profesionālās izglītības kompetences centra „Rīgas Valsts tehnikums” Laidzē audzēkņi un pedagogi, kā arī Laidzes bibliotēkas lasītāji, to vidū paaudze, kuras jaunība bija saistīta ar Ā. Elksnes dzejas ziedu laiku.

Laidzes bibliotēkā mēnesi bija skatāma Ārijai Elksnei veltīta izstāde.

Informāciju sagatavoja: Ieva Jaunupe

Foto: Elza Rozentāle

Dzejniecei Ārijai Elksnei veltītajā pasākumā uzstājas Laidzes bibliotēkas vadītāja Dace Bunte (no kreisās puses), bibliotekāre Ieva Jaunupe, Laidzes brīvā laika pavadīšanas centra vadītāja Marika Laursone

Dzejnieces tēlā iejutās bibliotekāre Ieva Jaunupe