Laidzē notika barikāžu aizstāvju atceres dienas pasākums

Laidzes brīvā laika pavadīšanas centra zālē 24. janvārī notika Laidzes pagasta pārvaldes un bibliotēkas rīkots 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienas pasākums. Atmiņās par barikāžu laiku dalījās novadpētnieks, Aleksandra Pelēča lasītavas vadītājs Zigurds Kalmanis. Tika demonstrēts video ieraksts par Trešās atmodas notikumiem Rīgā. Klātesošie pastāstīja arī savas atmiņas un apskatīja Talsu novada muzeja ceļojošo izstādi “Liesmo barikāžu ugunskuri”, ko atklāja tās autors Guntars Tenne, Talsu novada muzeja vēstures speciālists. Izstāde Laidzes pagasta pārvaldes telpās būs redzama līdz š. g. 15. februārim.

Pasākumā bija arī muzikāls priekšnesums, ko sniedza Juris Šīrmanis no Laidzes.

Informāciju sagatavojusi – Ieva Jaunupe

Sākums » Barikāžu atcere Laidzē
1.jpg
2.jpg