Izstāde „Daba zīmējumos” Dundagas bibliotēkā

Dabas aizsardzības pārvaldes dizaineres – mākslinieces  Daigas Segliņas oriģinālzīmējumu izstāde „Daba zīmējumos” Dundagas bibliotēkā apskatāma no 1.oktobra līdz 31.oktobrim.

Izstādē skatāmi Daigas Segliņas daudzu gadu laikā tapušie dzīvnieku, augu, ainavu un dažādu dabas vērtību zīmējumi, kas laiku pa laikam pārtop interesantās vides izglītības spēlēs, plakātos un kalendāros. Augu un dzīvnieku zīmēšanai viņa pievērsās, palīdzot iekārtot Botānikas taku Līgatnē pirms vairāk nekā 20 gadiem, un kopš šī laika akvareļa tehnikā ir tapušas neskaitāmas ilustrācijas, kurās ar lielu rūpību attēloti Latvijas augi un dzīvnieki, pievēršot uzmanību pat vissīkākajām detaļām.

Māksliniece Daiga Segliņa izglītību ieguvusi Liepājas lietišķo mākslu vidusskolā un Tallinas Mākslas akadēmijā un pēc studijām uzsāka darbu Gaujas Nacionālajā parkā. Tagad māksliniece strādā Dabas aizsardzības pārvaldē, kur veido ilustrācijas informatīvajiem izdevumiem par dabu, izglītojošos stendus, spēles un citus darbus.

Aicinām ikvienu interesentu apmeklēt izstādi!

Dundagas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja Ruta Emerberga