“Grāmatons” konkursā balvas saņem arī Talsu Galvenās bibliotēkas lasītāji

Vasaras sākumā izdevniecība “Latvijas Mediji” aicināja bērnus un jauniešus vecumā no 3 līdz 18 gadiem, kā arī viņu vecākus un citus ģimenes locekļus, ģimenes draugus iesaistīties grāmatu lasīšanas maratonā “Grāmatons 2022”, izaicinājuma ietvaros lasot grāmatas latviešu valodā un izpildot radošus uzdevumus.

Grāmatu lasīšanas maratons “Grāmatons” notika jau otro reizi. Dalībnieki savus radošos uzdevumus un mājas darbus konkursam varēja iesūtīt līdz 15. augustam.

Šogad konkursā piedalījās arī vairāki bērni no  Talsu Galvenās bibliotēkas. Konkursa balvas ne tikai izlozētas, bet arī piešķirtas par radošumu  un citiem sasniegumiem. Pēc žūrijas komisijas sēdes un arī izlozes par “Grāmatona 2022” balvu ieguvējiem kļuvušas arī Vanesa Brože (4 gadi) un viņas māsa Evelīna Brože (Talsu pamatskolas 3. klase).  Balvās čaklās lasītājas saņēma atbalstītāju dāvanu kartes un  “Līvu akvaparks” ģimenes dāvanu karti.

Izdevniecība “Latvijas Mediji” saka sirsnīgu paldies ikkatram dalībniekam – ar nepacietību gaidīs jūsu pieteikumus, lieliskos grāmatu aprakstus un radošos uzdevumus arī nākamgad, un apsola gādāt tikpat lieliskas balvas!

Viena no balvu ieguvējām – Vanesa Brože