(pasākums pārcelts) mazpilSētas stāstnīca. Saruna ar Ilmāru Deksni


Pasākuma apraksts


Talsu Galvenā bibliotēkā 22. novembrī 13.00 aicina uz kārtējo sarunu ciklā ,,mazpilSētas stāstnīca’’. Pie mums viesosies novadnieks Ilmārs Deksnis.

 

Vecākais zemessargs Ilmārs Deksnis zemessardzē dien jau vairāk kā 30 gadus. Ir Barikāžu dalībnieks un 20 gadus bijis jaunsargu instruktors. Šobrīd Ilmārs ar jauniešiem darbojas brīvprātīgi, mudinot pievērsties aktīvam dzīves veidam, veicinot izpratni par kalpošanu savai valstij. Ilmāra sirdslieta ir mūzika. Muzicējis ne tikai Latvijā bet arī Vācijā, Somijā. Ilgus gadus bijis vokālā vīru ansambļa “Stende” dalībnieks.

 

Tiešsaistē pieslēgties aicināts ikviens interesents TGB facebook lapā – https://www.facebook.com/TalsuGB

 

Laipni aicināti!

“MazpilSētas stāstnīca”, tā ir iespēja brīvā, nepiespiestā sarunā satikt Talsu novadam nozīmīgus cilvēkus — rakstniekus, dzejniekus, aktierus, kultūras un sabiedriskos darbiniekus. Visdažādāko jomu pārstāvjus, kuru vārds un personība jau ir vai vēl tikai nākotnē tiks spilgti iezīmēts Talsu pilsētas un novada vēsturē. Tomēr sarunu cikla pamatmērķis ir iegūt un saglabāt vēsturei Talsu novadam nozīmīgu personību stāstus par sevi, ieskatoties pagātnē un šodienā, stāstus par savu laiku un vietu Talsos, par ceļu, kas veidojis un uzturējis personības radošo garu. Visas sarunas tiek ierakstītas un saglabātas audio un video formātā.