mazpilSētas stāstnīca / Agnese Kviese


Pasākuma apraksts


Talsu Galvenajā bibliotēkā 29. martā 13:00 aicinām uz kārtējo sarunu ciklā “mazpilSētas stāstnīca”.

 

Šajā reizē sarunu ciklā “mazpilSētas stāstnīca” viesosies Talsu ģimeņu un bērnu attīstības centra vadītāja Agnese Kviese.

 

Kolēģi Agnesi Kviesi raksturo kā līderi. Ar neatlaidīgu darbu, izturību, gaišumu un ticību viņa spējusi iedvesmot apkārtējos. Agneses sirdsdarbs divdesmit gadu laikā, no nelielas bēbīšu skoliņas luterāņu draudzes namā, ir izaudzis līdz divstāvu namā iekārtotam Talsu bērnu un ģimeņu attīstības centram (Saules ielā 7), kurā atbalstu gūst ģimenes un bērni ar īpašām vajadzībām. Centrs Talsu novadā ar tik plašu piedāvājuma un dažādu aktivitāšu klāstu ir unikāls un nu jau ir paplašinājis savu darbību, sniedzot atbalstu arī audžuģimenēm, aizbildņiem un viesģimenēm.

 

Saruna notiks klātienē un facebook tiešraidē.


“MazpilSētas stāstnīca”, tā ir iespēja brīvā, nepiespiestā sarunā satikt Talsu novadam nozīmīgus cilvēkus — rakstniekus, dzejniekus, aktierus, kultūras un sabiedriskos darbiniekus. Visdažādāko jomu pārstāvjus, kuru vārds un personība jau ir vai vēl tikai nākotnē tiks spilgti iezīmēts Talsu pilsētas un novada vēsturē. Tomēr sarunu cikla pamatmērķis ir iegūt un saglabāt vēsturei Talsu novadam nozīmīgu personību stāstus par sevi, ieskatoties pagātnē un šodienā, stāstus par savu laiku un vietu Talsos, par ceļu, kas veidojis un uzturējis personības radošo garu. Visas sarunas tiek ierakstītas un saglabātas audio un video formātā.