Digitālā nedēļa / Tiešsaistes seminārs “Talsu Galvenās bibliotēkas veidotās un abonētās datubāzes”


Pasākuma apraksts


23. marts plkst. 12:00 – Tiešsaistes pasākums “Talsu Galvenās bibliotēkas veidotās un abonētās datubāzes”.

Digitālās nedēļas 23. marta tēma – “Pakalpojumi un digitālā identitāte”. Talsu Galvenā bibliotēka saviem lasītājiem kā vienu no pakalpojumiem piedāvā dažādas veidotās un abonētās datubāzes, ar kuru palīdzību iespējams iegūt pārbaudītu un uzticamu informāciju ikdienas vajadzībām, izklaidei, mācībām un darbam.

Tiešsaistes pasākumā “Talsu Galvenās bibliotēkas veidotās un abonētās datubāzes” bibliotēkas darbinieces iepazīstinās ar Talsu Galvenās bibliotēkas veidotajām datubāzēm – Talsu novada bibliotēku elektronisko kopkatalogu, novadpētniecības datubāzi un Digitālo biogrāfisko vārdnīcu “Dižļaudis”. Tiks stāstīts arī  par Talsu Galvenās bibliotēkas abonētajām datubāzēm – Letonika, News.lv un Britannica Online Library  Edition.

Šajā pasākumā varēsiet uzzināt, kā šīm datubāzēm iespējams piekļūt, kādu informāciju iespējams iegūt un kā to meklēt, kādas iespējas sniedz elektroniskais kopkatalogs un dažādas citas interesantas lietas. Noslēgumā būs iespējams uzdot savus jautājumus par dzirdēto.

Pasākums norisināsies platformā Zoom un tiešraidē Facebook Talsu Galvenās bibliotēkas lapā. Ieraksts pēc pasākuma būs pieejams Talsu Galvenās bibliotēkas tīmekļvietnē. Platformā Zoom pieslēgšanās sākot no plkst. 11:45. Pieslēdzoties Zoom, būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.


Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/83276307283?pwd=WjljOWpSZXZTSEVvUi9wcnUwYk5FUT09

Meeting ID: 832 7630 7283

Passcode: 290318