Dzejas dienās tikšanās ar Janu Egli un Jāni Rūci

Septembris, gaidi vai ne, ienāk ne tikai ar jauna mācību gada sākumu, pirmo rudens smaržu, bet arī ar Dzejas dienām.

Šogad Dzejas dienās Talsu Galvenajā bibliotēkā viesosies liepājnieki – dzejniece, prozaiķe, dziesminiece Jana Egle (īstajā vārdā Jana Rūce) un dziesminieks Jānis Rūcis.

Jana Egle – publicējusies laikrakstos “Kultūras Forums”, “Kultūras Diena”, žurnālos “Karogs”, “Latvju Teksti”, “Tīrraksts”, “Domuzīme”, portālos satori.lv un punctummagazine.lv. Dzejoļi publicēti vairākos kopkrājumos, 2002. gadā iznācis dzejas krājums “Dzirdēt noklusēto”. Saņēmusi speciālās un galvenās balvas 2014 – 2016. gada Kurzemes prozas lasījumos. Pēdējos desmit gadus regulāri organizē un vada literāros pasākumus Liepājā.

Jana Egle par stāstu krājumu “Gaismā” (Lauku Avīze), šī gada 21. aprīlī saņēma Latvijas Literatūras gada balvu (“LaLiGaBa”) prozas kategorijā.

Jānis Rūcis – allaž ieraugāms un dzirdams Liepājas Austrasbērnu sastāvā spēlējot un dziedot Imanta Kalniņa dziesmas. Savās dziesmās izmanto latviešu dzejnieku – Lauras Andersones, Katrīnas Rudzītes, Ronalda Brieža un Māra Salēja tekstus. Un ne tikai. Piedalījies Dziesminieku salidojuma pasākumos `Lielkrūzēs`, Dziesminieku vārtos Popē.

Tikšanās notiks –

12.septembrī plkst. 13:00 Sabiles bibliotēkā (Sabiles kultūras nama foajē).

Savukārt talsinieki aicināti –

Talsu Galvenajā bibliotēkā 12. septembrī plkst. 18:00

Tikšanās notiek  TALSU NOVADA KULTŪRAS UN TŪRISMA PROJEKTA “Rakstnieks bibliotēkā” ietvaros.

Laipni aicināti!