Dzejas dienas Talsu Bērnu bibliotēkā

Arī Talsu bērnu bibliotēkā septembris pagājis Dzejas dienu zīmē. Un tā turpināsies līdz pat oktobra beigām.

27. septembrī bibliotēkā ciemojās izdevniecības “liels un mazs” direktore Alīse Nīgale un māksliniece Rūta Briede. Radošās stundas laikā  Talsu 2. vidusskolas otro klašu bērni iemācījās uztaisīt grāmatiņu, izdomāja tās nosaukumu, vien pašas grāmatas uzrakstīšanu atliekot uz laiku kad būs pieauguši un kļuvuši daudz zinošāki un varošāki. 🙂

No 27. septembra līdz 20. oktobrim otro līdz sesto klašu skolēni var pieteikties uz Dzejas stundu par Uldi Ausekli, Māru Cielēnu, Ievu Samausku, Jāni Baltvilku. Dzejas stundās varēs uzzināt saistošu un interesantu informāciju par bērnu dzejniekiem. Bērniem būs iespēja izvēlēties, skaisti un izteiksmīgi norunāt dzejoļus no piedāvātajām grāmatām.

Pieteikt skolēnu grupas Dzejas stundām var zvanot uz Talsu Bērnu bibliotēku

63237027 vai 63237028