Ceļojums A. Lindgrēnes varoņu pasaulē

2017. gada 10. maijā Talsu bērnu bibliotēkā iesāka Astrīdas Lindgrēnes 110. jubilejas gadu.
Talsu pamatskolas 3. klase uz pasākumu atnāca zinoši un spriest spējīgi par populārākajām A. Lindgrēnes grāmatām.
Tāpēc ceļošana pa bibliotēku, lai atrastu atbildes uz āķīgiem jautājumiem, bija patīkama un aizraujoša.

Astrīda Lingrēne ir visu laiku visvairāk valodās tulkoto darbu autore. Viņas slavenākie darbi ir “Karlsons, kas dzīvo uz jumta”, “Pepija Garzeķe”, “Brāļi Lauvassirdis”. Daudzās no viņas grāmatām ir attēlotas viņas ģimenes un bērnības atmiņas un ainavas. Pirms kļūšanas par rakstnieci viņa nodarbojās ar žurnālistiku.

Talsu bērnu bibliotēkā viesojās pati Pepilota Viktorija Rullgardīna Kristaminta Eiframa meita Garzeķe.