Brīvā Radošā telpa “Pirmā rinda”

`Pirmā Rinda`  – tā ir vieta Jūsu talantiem un stāstiem. Vai tās būtu ceļojumu piezīmes un iespaidi. Vai tā būtu dzeja vai dziesma, kāds interesants hobijs, dzīvesstāsts vai sasāpējis jautājums, kam vēlaties pievērst uzmanību vai padalīties ar domubiedriem.

Jums tikai jāsaņem drosme un jāiziet “Pirmajā Rindā”.

Daži noteikumi, kas jāņem vērā –

1. Talsu Galvenā bibliotēka piedāvā informācijas izvietošanu bibliotēkas plašsaziņas līdzekļos (mājas lapa, afišas u.t.t), apskaņošanu, video (projektors, ekrāns) tehniku un vietu Jūsu notikumam (bibliotēkas iespēju robežās).
  2. Brīvās Radošās telpas “Pirmā Rinda” darba laiks – viena sestdiena mēnesī no 12:00 līdz 13:00
  3. Pieteikties dalībai “Pirmā Rinda” var rakstot uz e-pastu: tgbinfo@talsi.lv un atsūtot
    • tēmu un īsu idejas izklāstu (vai tas būs muzikāls priekšnesums, prezentācija u.t.t.)
    • nepieciešamo aprīkojumu
    • vēlamo norises dienu
    • kontaktinformāciju
  4. “Pirmajā Rindā” nav vietas politiskai reklāmai un rūpnieciski ražotas produkcijas reklāmai.
  5. Bibliotēkai ir tiesības izvēlēties – pieņemt pasākumu vai nē.
  6. Pasākums var tikt fotografēts, filmēts un izmantots bibliotēkas publicitātei.