Bibliotēkas pasākumā satiekas dzīvesstāsts un mūzika

Piektdien, 20. janvāra pievakarē, Talsu Galvenajā bibliotēkā notika divi pasākumi, kas papildināja viens otru.

Sarunā ar topošo uztura speciālisti, fitnesa treneri, grāmatu autori Baibu Svjatsku, pasākuma apmeklētāji uzklausīja stāstījumu par sabalansēta uztura nozīmību. Baiba Svjatska dalījās ar savas pieredzes stāstiem un savu ceļu līdz pašpārliecinātai un sevi mīlošai sievietei.

”Man šķiet, ka esmu izgājusi cauri visam, par ko sievietes pārdzīvo. Esmu apsmieta par riepiņu uz vēdera, jaunībā man bija iesauka bumbulene, vīrieši ar mani nevēlējās veidot attiecības, bet tikai izklaidēties, es sevi spīdzinot, biju iedzīvojusies veselības problēmās. Tas viss bija, tāpēc esmu šeit un vēlos palīdzēt!”.

Veiksmīgākie pasākuma apmeklētāji ieguva Baibas Svjatskas veselīgā dzīvesveida plānotājus.

Pēc sarunas sekoja Esteres Busules un Anetes Zoniņas koncertprogramma, kurā izskanēja pasaulē un Latvijā jau zināmas dziesmas un Esteres Busules pašsacerētas dziesmas pirmatskaņojums. Talsu Galvenajā bibliotēkā bija sapulcējies kupls meiteņu atbalstītāju pulciņš un koncerts pagāja sirsnīgā atmosfērā – aizrautīgu aplausu un ovāciju pavadīts.