Jūties droši

www.drossinternets.lv

Aicina vecākus iepazīties ar padomiem, lai palīdzētu ģimenē ieviest noteikumus interneta izmantošanai un ekrāna laika ierobežošanai.

 

Bērnistaba

www.bernistaba.lsm.lv

Skaties, klausies, zīmē, spēlē un izzini!

 

Stāstu laiks

www.stastulaiks.lv

Ja Tu proti ieklausīties, ja Tevi interesē, kas notiek apkārt un ja vēlies pastāstīt savu stāstu, tad ienāc. Būsi gaidīts ciemiņš! Šajā mājā dzīvo un saimnieko bērni, un viņiem ir daudz ko pastāstīt gan par zemi un tautu, no kurienes nākuši viņu vecāki, gan par to, kā viņi jūtas šeit – mūsu kopīgajās mājās – Latvijā.

 

http://pasakas.letonika.lv/

Projektā „Trīsvalodu runājoša grāmata valodu un sociālo zinību apguvei“ ir radīts digitāls mācību līdzeklis. Grāmata sastāv no 3 ilustrētām un ieskaņotām (‘runājošām’) dažādu tautu pasakām, katra pasaka ir pieejama trīs valodās: latviešu, krievu un angļu. Pasakas var lasīt, var klausīties, vai arī – reizē lasīt un klausīties, turklāt tiek nodrošināta sinhrona teksta un audio sintēze – atskaņotie vārdi tiek izcelti rakstītajā tekstā.

 

Palīgs mācībām

www.steamup.lv

Eksakto priekšmetu apgūšana var būt izaicinoša ne vienam vien skolēnam, par ko liecina arī speciālistu trūkums šajā jomā. Lai veicinātu valsts konkurētspēju un sniegtu ieguldījumu izglītībā, STEaMup ir radīts kā palīgs skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem motivēt bērnus apgūt STEM priekšmetus. Lapā atrodamā informācija iepazīstina ar šo priekšmetu būtību, pielietojamību kā ikdienā, tā arī profesionālajā darbībā, atklājot, kādās profesijās ir nepieciešamas zināšanas šajos priekšmetos, un ka STEM būtībā pavada mūs uz katra soļa.

 

www.fizmix.lv

Ienāc un apskati fiziku no interesantās puses. Skaties video, veic eksperimentus, apskati infografikas, pildi testus, iepazīsties ar fiztēmām un krāj punktus!

 

www.slidesgo.com

Bezmaksas digitālais rīks Google Slides un PowerPoint prezentāciju izveidošanai. Pieejami simtiem bezmaksas gatavu prezentāciju dizaini. Atliek atrast sev tīkamāko, lejupielādēt un ievietot nepieciešamo tekstu.