Aicinām izteikt viedokli par jauniem iespējamiem bibliotēkas piedāvātajiem pakalpojumiem

Lai izvērtētu un ieviestu jaunus pakalpojumus bibliotēkas apmeklētājiem, aicinām Jūs izteikt savu viedokli par iespējām bibliotēkā.

Ebsco e grāmatu bibliotēka – daudznozaru e-grāmatu, e-žurnālu un citu e-resursu datubāzu platforma, kas sastāv no vairākām pilntekstu un apskatu datubāzēm angļu u.c. valodās. Tematiskais aptvērums: māksla, ekonomika, izglītība, filozofija, sociālās zinības, tehnoloģijas un inženierzinātne, u. c. Lasītāji šo datubāzi var izmantot arī attālināti.

Adobe Creative Cloud – datorprogrammu pakotne, kas paredzēta dažādiem mērķiem – foto, video apstrādei, zīmēšanai un grafiskā dizaina izstrādei u.t.t..

Aptauju atradīsi arī šeit – Aptauja par pakalpojumiem